اخبار

اعلام وضعیت قرمز در استان کرمانشاه توسط رییس دانشگاه علوم پزشکی

اعلام وضعیت قرمز در استان کرمانشاه توسط رییس دانشگاه علوم پزشکی

اعلام وضعیت قرمز در استان کرمانشاه توسط رییس دانشگاه علوم پزشکی

⭕️اعلام وضعیت قرمز در استان کرمانشاه توسط رییس دانشگاه علوم پزشکی🔻

⛔️پیام بسیار مهم رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خطاب به مردم استان🔻🔻

▫️به نام‌خدا▫️

✔️مردم شریف استان کرمانشاه

❌همانگونه که مستحضرید ویروس کرونا در حال حاضر بیش از ۱۲۰ کشور جهان را درگیر کرده و بیش از ۱۲۰ هزار نفر مبتلا و حدود ۵ هزار قربانی ماحصل هجوم این ویروس به کشورهای مختلف جهان است

❌کشور ما و به تبع آن استان کرمانشاه نیز در معرض آسیب گسترده این ‌ویروس قرار گرفته و متاسفانه به زودی با آمار بالای مبتلایان ، شاهد یک رخداد تلخ و همه گیر در کشور و استان خواهیم بود

❌لذا به صراحت با اعلام ‌وضعیت قرمز و هشدار جدی یک بحران فراگیر که شمار بسیاری از خانواده های استان را به گرداب رنج‌ و ‌عذاب خواهد کشید ، از همه مردم ، از هر قشر ، صنف ، ‌مذهب ، منطقه و ... در استان قویا می خواهم‌برای نجات جان خود و خانواده تان ، در خانه به صورت قرنطینه و ‌بدون ارتباط با دیگران بمانید و به هیچ وجه با حضور در جمع ، بازار ، خیابان و یا هرجای دیگری، خود را در معرض حمله دردآور ویروس به جان و‌ روانتان قرار ندهید.

❌ضمن اینکه از همکاری گسترده مردم فهیم استان در مبارزه با کرونا سپاسگزاری می نمایم، به همگان اعلام می کنم این هشدار را به منزله یک فوریت گسترده بهداشتی بدانید و‌ با انجام رفتارهای پرخطر و یا بی توجهی به دستورات بهداشتی ، در درد ، رنج و ‌مرگ عزیزانتان سهیم نشوید ، چرا که در حال حاضر با بی توجهی و سهل انگاری عده ای ، جان دیگر شهروندان و به ویژه کادر بهداشتی ، درمانی کشور که با ایثار و از خودگذشتگی کم نظیر در حال تلاش شبانه روزی هستند ، به مخاطره جدی افتاده و یا موجب مرگ آنان شده است.


❌در پایان تکرار می کنم که در خانه بمانید و با هر آنچه دارید و برای شما مقدور است ، زندگی خود را در خانه بگذرانید . مغازه ها و ‌محل های خود را تعطیل و ترک کنید ، زیرا شهر پر از بمب باران ویروس وحشی کووید ۱۹ است و این زندگی شما را به شدت تهدید می کند.

🔹شما را به خدا در خانه بمانید ! 🔹

✔️دکتر مرادی
رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۸


۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید